Встановили особу чоловіка, який у Луцьку погрожував школярам зґвалтуванням


Встановили особу чоловіка, який зі слів лучан поблизу шкіл пропонував семикласникам наркотики та погрожував зґвалтувати.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у пресслужбі поліції Волині.

Як зазначили у поліції, з огляду на повідомлення та різноманітні пости у соціальних мережах щодо чоловіка, який поблизу шкіл пропонував семикласникам наркотики та погрожував зґвалтувати, поліція зареєструвала та внесла дані відомості до журналу Єдиного обліку заяв і повідомлень.

Наразі особу чоловіка вдалося встановити. Ним виявився 32-річний житель Луцька.

Чоловіка доправили у відділок поліції для з’ясування всіх деталей справи.

Поліція просить громадян, які потерпіли від протиправних дій даної особи або є свідками звернутися в поліцію, аби завершити перевірку.

Як повідомлялося, батьки учнів луцьких шкіл № 17 та 23 просили поліцію затримати чоловіка, який поблизу вищезгаданих загальноосвітніх закладів пропонував семикласникам наркотики та погрожував зґвалтувати. Під час одного із таких домагань один із школярів встиг сфотографувати чоловіка на телефон.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/extreme/vstanovyly-osobu-cholovika-iakyy-u-lutsku-pohrozhuvav-shkoliaram-zvaltuvanniam/” Об этом сообщает ukr-vestnik.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя