"Військовий туризм": В Україні розгорівся скандал через посвідчення УБД

В Україні розгорівся скандал через видачу посвідчень учасника бойових дій (УБД) особfм, які не були в зоні ООС на Донбасі.

Об этом сообщает ded-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це офіцер ЗСУ Дмитро Іванов заявив на своїй сторінці в Facebook, відзначивши, що вже з трьох джерел повідомляють про факти "віртуального туризму", передають Патріоти України.

"Тобто, воїн світла навіть не їде в район операції, а знаходиться там тільки по документах. Взагалі цинізм за межею добра і зла. Ну а правильно, по суті. Навіщо туди кататися? Тільки час витрачати. Краще зробити ще простіше — давати УБД через сайт. Заповнив форму — отримав УБД. Так легше, і не треба гори паперів переводити. Діджиталізація, знову ж таки, нові віяння", — написав він.

"Одне тільки трохи напружує. Багато хлопців, які загинули ще кілька років тому, УБД не мають. А тут "віртуальний туризм". Все противніше жити стає. Бридко якось", — додав офіцер.

Іванов нагадав, що з самого початку АТО була практика "військового туризму", це коли люди з військових структур приїжджали на пару-трійку місяців, щоб отримати УБД, несли вони службу, ясна річ, або в штабах, або на тилових блокпостах, базах зберігання і т.д. Коротше, там, де подалі від війни, ближче до кухні.

"Потрібно відзначити, що в 2014 році навіть знаходження тушки в штабі не гарантувало, що ця сама тушка повернеться живою, здоровою, чистою і непорочною. Випадків, коли сепари накривали артою штаби глибоко в тилу — чимало. Але незважаючи на це, військові, які хоч трохи побачили реальну війну, ставилися до таких людей з неприхованим презирством по цілком зрозумілих причинах", — додав він.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/viiskovyi-turyzm-v-ukraini-rozghorivsia-skandal-cherez-posvidchennia-ubd-286301.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя